OBCHODNÍ REFERENT

27000 - 40000 Kč

Máte praxi obchodníka? Zabýváme se prodejem zemědělských komodit a hledáme do našeho týmu v Domažlicích posilu pro region jihozápadní Čechy! Zašlete nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Díváte se po pozici obchodníka? Super volba! Můžete si řídit svůj čas a ovlivnit výši svého výdělku!

Pracovní náplň

  • nákup a prodej zemědělských komodit
  • zajišťování kompletního servisu pro zákazníky
  • vyjednávání s dodavateli
  • uzavírání obchodů
  • mapování trhu pro jihozápadní Čechy
  • vedení administrativy
  • služební cesty v rámci svěřeného regionu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • obchodní a vyjednávací dovednosti
  • ŘP sk. B – aktivní řidič/ka
  • příjemné vystupování
  • organizační schopnosti, spolehlivost a zodpovědnost
  • dlouhodobou spolupráci

Co nabízíme?

  • možnost 1 týden v měsíci zkrácení úvazku na 7 hod.
  • dovolenou navíc v den narozenin a svátku
  • částečné používání auta pro soukromé účely
  • bonusy, příspěvky na jubilea a výročí
  • zvýhodněný pobyt ve Vysokých Tatrách
  • firemní akce, vánoční večírky
  • teambuildingy

  • místo pracoviště – Domažlice, svěřený region jihozápadní Čechy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Petra Benešová DiS.
HR Consultant

+420775787061
plzen@acjobs.cz
Skype