ELEKTROÚDRŽBÁŘ

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Jste vyučen v technickém oboru? Chcete získat nové pracovní zkušenosti a máte platnou vyhlášku 50/1978 Sb.? Pak je tu šance právě pro Vás! Pošlete nám Váš životopis ještě dnes. Mezinárodní prosperující společnost hledá vhodné kandidáty na pozici: ELEKTROÚDRŽBÁŘ (30-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Instalace a servis elektrického zařízení
  • Návrh rozmístění elektrického vedení
  • Diagnostika a odstraňování revizních závad
  • Zodpovědnost za správnost dokumentace
  • Pravidelné prohlídky podle harmonogramu

Co požadujeme?

  • SOU/SOŠ v technickém oboru
  • Platnou Vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6
  • Praxi na obdobné pozici
  • Ochotu pracovat na 3 směny
  • Orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Vzdělávací kurzy

  • Místo výkonu práce: Třebíčsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.