CAD DESIGNER JUNIOR

Neaktivní nabídka

26000 - 33000 Kč

Chcete se podílet na vývoji a realizaci nových výrobků? Chcete využívat při své práci cizí jazyk a cestovat? Láká Vás práce pro mezinárodní společnost zaměřující se na kovové materiály? Pak hledáme právě Vás! Zahraniční výrobní společnost hledá nové kandidáty na pozici: CAD DESIGNER JUNIOR (26-33.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • návrh designu nových výrobků
  • provádění změn designu u stávajících výrobků
  • určení technické specifikace výrobku
  • zpracování podkladů k výrobě
  • komunikace s kolegy z jiných oddělení
  • občasné cestování k zákazníkům

Co požadujeme?

  • VŠ v oboru strojírenství
  • znalost výkresové dokumentace
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenost s CADem
  • zodpovědnost a proaktivitu

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost profesního rozvoje a růstu
  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvěk stravování a penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: jižně od Brna