SENIOR HLAVNÍ ÚČETNÍ - VYŠKOVSKO

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Vyškov

Chcete se realizovat v oblasti financí? Máte praxi na pozici hlavní účetní alespoň 4 roky? Ovládáte angličtinu slovem i písmem? Máte zkušenost s vedením týmu? Pak hledáme právě Vás! Společnost zabývající se podlahovými krytinami rozšiřuje tým a hledá kolegu/kolegyni na pozici SENIOR HLAVNÍ ÚČETNÍ - VYŠKOVSKO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • účtování majetku (syntetické a analytické účty)
  • zpracování pravidelných účetních uzávěrek
  • účtování DPH
  • vedení hlavní knihy (rozvaha, výkaz zisku a ztrát)
  • účast na auditech
  • komunikace s finančními úřady v zemích EU

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi na pozici hlavní účetní min. 4 roky
  • pokročilou znalost anglického jazyka podmínkou
  • znalost SAP systému - velkou výhodou
  • znalost daňového prostředí EU
  • pečlivého a samostatného člověka

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci ve stabilní společnosti na trhu
  • týden dovolené navíc
  • možnost kariérního růstu
  • firemní automobil pro soukromé účely
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • poukázky k narozeninám v hodnotě 500 Kč
  • slevy na produkty společnosti
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Vyškovsko