LOGISTIK-REFERENT S NJ

Ideální pozice pro nováčka v logistice, který má základní praxi v automotive průmyslu, aktivní němčinu a vzdělání ekonomického či technického směru.

Pracovní náplň

  • zpracování objednávek
  • zajištění materiálu pro výrobu
  • řešení reklamací (8D report)
  • zodpovědnost za včasné doručení výrobku
  • správa zákaznických portálů

Co požadujeme?

  • SŠ ekonomického/technického zaměření
  • německý jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • odolnosti vůči stresu
  • znalost zejména Excel (MS Office)
  • flexibilita, samostatnost

Co nabízíme?

  • odpovídající ohodnocení
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • pracoviště na Teplicku

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.