ÚČETNÍ - VÝROBNÍ FIRMA

Chcete pracovat v neustále se rozvíjející firmě? Rádi pracujete s čísly a účetnictví pro Vás není cizí slovo? Láká Vás zaměstnavatel, který působí v oblasti potravinářství? Pokud ano, napište nám!

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení účetní agendy
  • Správa datových schránek společnosti
  • Příprava podkladů pro audit
  • Účtování faktur
  • Komunikace s úřady
  • Řešení škod

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Zkušenosti s účtováním finančního a investičního majetku
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Zkušenosti s auditem
  • Znalost práce na PC
  • Praxi v účetnictví výroby – výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí stále se rozvíjející firmy
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Slevu na firemní produkty
  • Nástup ihned - výhodou
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.