MANAŽER LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte dlouholetou praxi ve vedení logistiky v nadnárodní výrobní společnosti - ideálně automotive a hledáte změnu? Chcete zúročit své znalosti a praxi a mluvíte denně anglicky?

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost a vedení logistického oddělení
  • Koordinace materiálových toků
  • Komunikace s dodavateli
  • Optimalizace procesů a skladových zásob
  • Řízení inventur, materiálu, skladu, logistiky

Co požadujeme?

  • VŠ (logistika, ekonomika - ideálně)
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni - denní komunikace
  • Německý jazyk - výhodou
  • MS Office (Excel - uživatelská úroveň)
  • 5 let praxe na pozici Manažera logistiky z výrobní společnosti
  • Praxi z automotive
  • Analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Stále rostoucí nadnárodní výrobní společnost
  • Služební vůz
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost profesního růstu a školení
  • Firemní akce

    Pracoviště: okres Chomutov