FRONT END VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Zaměřujete se na front end vývoj? Chtěli byste být součástí vývoje nové generace produktů, které mají potenciál ovlivnit fungování moderních kanceláří? A rádi byste byly v kontaktu s nejmodernějšími technologiemi a nejaktuálnějšími trendy ve vývoji? Pošlete mi svůj životopis a společně se pokusíme s tím něco udělat! FRONT END VÝVOJÁŘ

Pracovní náplň

  • Vývoj v jazyce JavaScript
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Účast na inovativních projektech
  • Projektová dokumentace

Co požadujeme?

  • Praxi ve vývoji v jazyce JavaScript
  • Dobrou znalost HTML a CSS
  • Zkušenosti s frameworkem Angular JS
  • Znalost jazyka C# nebo technologií SOAP, REST, JSON

Co nabízíme?

  • pět týdnů dovolené a 2 sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost výběru z množství odborných a jazykových kurzů
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Mobil dle vlastního výběru

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.