TECHNOLOG V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti z oblasti technologie a z automobilového prostředí? Hledáte zázemí a jistotu v úspěšné trvale rozvíjející se společnosti? Hovoříte na pokročilé úrovni anglicky či německy? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní automobilová společnost hledá kolegu do svého týmu na pozici: TECHNOLOG V AUTOMOTIVE (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Příprava a zodpovědnost za technologické procesy výroby
  • Zajištění optimálního využití výrobních strojů
  • Analýza využití strojních zařízení a zajištění případných vad
  • Návrhy opatření a postupů pro odstranění chyb
  • Snižování nákladů při údržbě, opravách a výrobě
  • Zajištění technické podpory výrobnímu oddělení

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Pokročilou znalost anglického/německého jazyka
  • Zkušenosti z automotive – výhodou
  • Znalost systému Autocad
  • Znalost technické dokumentace
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí v úspěšné společnosti
  • Prostor pro osobní a profesní rozvoj
  • Stravování na pracovišti za zvýhodněné ceny
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.