MANAŽER S AJ-INŽENÝRING

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

Potřebujeme do týmu schopného manažera inženýringu, který má zkušenosti s vedením lidí, praxi z výrobní společnosti, CAD pro něj není problém a domluví se bez problémů v anglickém jazyce.

Pracovní náplň

  • vedení a plánování projektů (elektromechanika)
  • vývoj produktů
  • vedení týmu cca 10 lidí
  • návrhy na snižování nákladů
  • zodpovědnost za FEE
  • návrh a implementace dokumentů, výkresů, procesů, programování

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • dobré komunikační schopnosti v anglickém jazyce podmínkou
  • znalost CAD programů - návrhy, kreslení, ideálně SolidWorks
  • praxi z výrobní společnosti(elektromechanika)
  • tvorbu výkresů podle norem
  • minimálně základní zkušenosti při řízení projektů
  • samostatnost, organizační talent
  • vůdčí schopnosti

Co nabízíme?

  • mzdu 60-80.000 Kč
  • práce pro zahraniční firmu
  • pružná pracovní doba
  • možnost Home Office
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce
  • pracoviště okr. Chomutov