SEŘIZOVAČ – ELEKTRO VYBAVENÍ

Neaktivní nabídka

29000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Vlastníte výuční list či maturitní vysvědčení z technické školy, zaměřené ideálně na oblast elektro? Můžete se pochlubit vyhláškou 50/78 §5 a výše? Chcete pracovat v moderním prostředí a přátelském kolektivu? Pak jste ten/ta, koho hledáme! Mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí Vám nabízí jedinečnou příležitost stát se členem jejich kolektivu na pozici: SEŘIZOVAČ – ELEKTRO VYBAVENÍ

Pracovní náplň

  • řešení problémů ve výrobě
  • správa a údržba elektrotechnického vybavení
  • odstraňování elektro závad
  • plánování preventivních kontrol
  • komunikace s ostatními odděleními výroby

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání, technický obor
  • praxi na podobné pozici – výhodou
  • vyhlášku 50/78 Sb. §5
  • ochotu nadále se školit a vzdělávat
  • dobré technické myšlení

Co nabízíme?

  • různorodou práci v třísměnném provozu
  • motivující finanční ohodnocení
  • sezónní odměny
  • příspěvek na dojíždění
  • 5 týdnů dovolené

  • místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod