VÝZKUMNÝ INŽENÝR - METALURG

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti s materiální analýzou, s laboratorními pracemi a orientujete se ve slévárenských procesech? Chcete pracovat na projektech v oblasti metalurgické technologie a materiálového inženýrství? Nevadí Vám cestování do zahraničí a chcete při práci denně využívat anglický jazyk? Tak mi pošlete svůj životopis a staňte se expertem - VÝVOJOVÝM INŽENÝREM - METALURGEM!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Organizace a plánování výroby zkušebního materiálu a odlitků
  • Vedení projektů v oblasti metalurgické technologie a materiálového inženýrství
  • Oběr vzorků a testování a zkušebního materiálu
  • Zadání výroby prototypních výrobků
  • Spolupráce se zahraničím, výzkumnými ústavy a s univerzitami

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, ideálně v oboru hutnictví, metalurgie, materiálové inženýrství
  • Znalost slévárenských procesů
  • Zkušenosti s materiální analýzou a metalurgickou laboratorní prací
  • Schopnost pracovat v multikulturním týmu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Roční bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravování v rámci společnosti
  • Penzijní připojištění
  • Úrazové připojištění
  • Komplexní zaškolení
  • Možnost vycestování do zahraničí

  • Místo výkonu práce: Přerov