MANAŽER DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Máte zkušenosti s oblastí výstavby rodinných domů? Chcete stát v čele projektů, komunikovat s úřady a řešit následný prodej? Jste komunikativní, samostatná osobnost se silnými vyjednávacími schopnostmi? Máte zkušenosti jak z oblastí developmentu, tak prodejem realit? Zašlete nám Váš životopis! Společnost působící v oblasti výstavby rodinných domů v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici MANAŽER DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU.

Pracovní náplň

  • Vedení projektu výstavby rodinných domů
  • Komunikace s úřady a bankami
  • Odpovědnost za kompletní projekt
  • Následná starost o prodej

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s prodejem nemovitostí
  • Zkušenosti s developerskými projekty
  • Spolehlivost a silné vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Automobil i k soukromému užití
  • Měsíční prémie
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.