TECHNICKÝ PORADCE/OBCHODNÍK - JUNIOR

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Orientujete se ve stavebnictví a chcete se stát odborníkem pro sanaci vlhkého zdiva? Upřednostňujete práci v terénu a rád/a poznáváte nové lidi? Pak jste náš člověk! Stabilní společnost zaměřující se na problematiku sanací vlhkého zdiva a hydroizolací, příjme kolegu/kolegyni na pozici: TECHNICKÝ PORADCE/OBCHODNÍK - JUNIOR (20 000 - 30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o zákazníky v regionu Brno, Jižní Morava
  • technické poradenství, návrh vhodného řešení v oblasti sanace vlhkého zdiva
  • akvizice
  • spolupráce s projektanty, stavebninami, stavebním dozorem apod.
  • zázemí v kanceláři + práce v terénu (na stavbách i u zákazníka doma)

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (stavební velkou výhodou)
  • orientaci ve stavebnictví, praxi v obchodě výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • proaktivní přístup, ochotu se odborně vzdělávat
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v zázemí stabilní společnosti
  • stravenky
  • odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • notebook, telefon
  • místo výkonu práce: Brno