KONSTRUKTÉR – OKRES PARDUBICE

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte VŠ vzdělání strojírenského zaměření a znalosti v oblasti CAD modelování? Bez problémů komunikujete v anglickém nebo německém jazyce a láká Vás možnost zahraničních stáží? Chcete být důležitou součástí vývoje nových strojů v rámci prestižní mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost, působící v oblasti automotive, hledá do svých řad kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR.

Pracovní náplň

  • Modelování v 3D
  • Návrhy a konstrukce nových strojních částí
  • Úpravy jednotlivých částí dle požadavků zákazníka
  • Tvorba příslušné technické dokumentace
  • Komunikace se zahraničními kolegy

Co požadujeme?

  • VŠ strojírenského zaměření
  • Znalost CAD programů – NX výhodou
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Kreativitu a schopnost týmové spolupráce
  • Ochotu k zahraničním pracovním cestám

Co nabízíme?

  • Zázemí moderní mezinárodní společnosti
  • Roční odměny
  • Závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Zahraniční stáže

  • Místo výkonu práce je v okrese Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.