RECEPČNÍ s AJ PRAHA KARLÍN

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste komunikativní, iniciativní a máte reprezentativní vystupování? Zvládnete bez problému na denní bázi komunikovat v angličtině? Jste organizačně schopní a zvládnete operativně vyřešit vzniklý problém? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: RECEPČNÍ s AJ PRAHA KARLÍN (25-27.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za chod recepce
  • komunikace s klienty a zodpovídání jejich dotazů (převážně zahraničních klientů)
  • uvádění hostů a zaměstnanců
  • ohlašování návštěv
  • vyřizování telefonické a emailové komunikace (i v anglickém jazyce)
  • obstarávání pošty a přebírání zásilek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • MS Office – uživatelská znalost
  • reprezentativní vystupování, proaktivní přístup
  • komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • práci v moderních kancelářích v centru Prahy
  • stravenky
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost slevy na výrobky
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha 8 Karlín