Účetní

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Společnost Senergos, a.s. je významná česká společnost zabývající se realizací staveb v energetice, hledá zaměstnance na pozici účetní v zázemí společnosti. Hledá: Účetní (25.000-35.000,-) Místo výkonu práce: Senergos, a.s., Družstevní 452/13a, 664 49 Ostopovice

Pracovní náplň

  • Každodenní fakturace v účetním systému QI
  • Komunikace s úřady (SP, zdravotní pojišťovny, DÚ, úřady práce, ...)
  • Zpracování podkladů pro mzdy
  • Daňová přiznání a statistická hlášení
  • Příprava podkladů pro inventury a pro roční závěrku
  • Evidence majetku a pokladna

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Znalost účetnictví a účetního softwaru, praxe min. 2 roky
  • Znalost produktů MS Office, znalost účetního systému QI výhodou
  • Praxe v personalistice, zpracování mezd (výhodou)
  • Samostatnost, komunikativnost, pečlivost, odpovědnost za svěřené úkoly
  • Týmová spolupráce
  • Orientace v účetních zákonech a předpisech

Co nabízíme?

  • Práce v mladém kolektivu pod vedením zkušeného ekonoma
  • Dlouhodobá práce na HPP
  • Možnost profesního růstu a odborného rozvoje, školení
  • Benefity (roční odměny, příspěvek na dopravu, týden dovolené navíc, mobilní telefon, pohyblivá pracovní doba, firemní akce, stravenky, občerstvení)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu fialova@acjobs.cz.