TEAM LEADER HELPDESKU S ITALŠTINOU

Neaktivní nabídka

32000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Umíte plynule komunikovat italsky? Máte zkušenosti jako IT support? Máte zkušenost s vedením týmu help desku? Chcete pracovat v mezinárodním týmu a dále rozvíjet své schopnosti? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Do významné mezinárodní společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici: TEAM LEADER HELPDESKU S ITALŠTINOU (32 - 42 000 Kč)

Pracovní náplň

  • podpora uživatelů a analýza jejich problémů
  • vedení support týmu
  • zodpovědnost za dodržování KPI
  • motivace a školení týmu
  • komunikace v rámci interní IT infrastruktury
  • denní komunikace v Italštině a Angličtině

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v IT oboru výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny a italštiny
  • Zkušenosti s vedením teamu
  • Všeobecný přehled v IT
  • Dobrá znalost Windows 7
  • Znalost McAfee antivirus, remote control software

Co nabízíme?

  • roční prémie a bonusy
  • dovolená nad rámec zákona
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • občerstvení na pracovišti
  • cafeteria systém
  • jazykové a odborné vzdělávání