PROGRAMÁTOR C++

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš pracovat s nejnovějšími technologiemi na mezinárodních projektech? Jsi zapálený do vývoje v jazyce C++? Dokážeš podpořit kreativního ducha týmu? Pak nám určitě pošli svůj životopis! PROGRAMÁTOR C++

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Programování v jazyce C++
  • Programování komunikačních systémů na bázi TCP/IP
  • Rozšiřování a údržba stávajících systémů a aplikací
  • Práce na mezinárodních projektech v agilním týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praktickou znalost v programování v jazyce C++
  • Znalost protokolů TCP/IP
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Výhodou základní znalost OS Linux

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu a homeoffice
  • Bohatý benefitní systém (sport, vzdělání, občerstvení, penzijní připojištění)
  • 5 týdnů dovolené
  • Oddělené kanceláře
  • Velmi neformální atmosféru
  • Úschovnu kol, šatnu, sprchy i možnost parkování

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.