SPECIALISTA NA PŘIJATÉ FAKTURY s AJ a FJ PRAHA

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání ekonomického směru? Mluvíte plynně anglicky a máte alespoň základy francouzštiny? Rádi byste pracovali ve společnosti, ve které můžete dál rozvíjet svůj potenciál? Pak je tato pozice určená právě Vám! Nadnárodní rostoucí společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA NA PŘIJATÉ FAKTURY s AJ a FJ PRAHA 28-32.000 Kč

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • administrativní podpora účetního oddělení
  • kontrola účetních dokladů
  • komunikace se zahraničními klienty
  • podílení se na zavádění procesů
  • spolupráce s dalšími odděleními
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • francouzský jazyk (alespoň základy)
  • znalost účetnictví (alespoň ze studií)
  • komunikativnost, zodpovědnost, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • možnost příležitostně pracovat na home office
  • sick days
  • další kariérní růst
  • příspěvek na stravování
  • práci v nadnárodní moderní společnosti
  • občasné cesty do zahraničí
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.