ASISTENTKA OBCHODU S AJ + FJ (35 - 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Domluvíte se bez problémů francouzsky a anglicky? Máte příjemné vystupování a zájem se dále vzdělávat? Pak jste vhodným kandidátem na pozici: ASISTENTKA OBCHODU S AJ + FJ (35 - 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Volné víkendy

Pracovní náplň

  • správa objednávek a faktur
  • evidence docházky
  • komunikace uvnitř i vně společnosti (se zákazníky, mateřskou společností)
  • příprava podkladů pro mzdy a účetní
  • starost o chod kanceláře

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou (VŠ vzdělání výhodou)
  • znalost anglického jazyka podmínkou, slovem i písmem
  • francouzský jazyk výhodou (komunikace s mateřskou společností)
  • řidičský průkaz sk. B
  • uživatelská znalost MS Excel
  • zkušenosti s administrativou
  • aktivní osobnost, organizační schopnosti, zájem o další vzdělávání

Co nabízíme?

  • motivující mzdu
  • práci v menším kolektivu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • pevně stanovenou pracovní dobu
  • stravenky
  • provize z prodeje
  • nástup ihned

  • místo výkonu práce: Brno