STAVBYVEDOUCÍ JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte vzdělání v oblasti stavebnictví a zkušenosti v oboru dopravních staveb? Jste spolehlivá a organizačně schopná osobnost? Chcete mít možnost stát se autorizovaným inženýrem a získat zaměstnání v zajímavé společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Česká stavební společnost, působící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici STAVBYVEDOUCÍ JUNIOR.

Pracovní náplň

  • Ekonomický a technický dozor nad stavbou
  • Organizace pracovníků a vedení stavebního deníku
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO
  • Odpovědnost za dodržování kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oblasti stavebnictví
  • Zkušenosti z oboru
  • Spolehlivost a ochotu cestovat v rámci ČR
  • Ochotu k dalšímu vzdělávání a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Automobil i k soukromému užití
  • Možnost ubytování – vhodné k relokaci
  • Podporu v získání autorizace – vhodné pro absolventy
  • Mobilní telefon a notebook

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.