STAVBYVEDOUCÍ S AUTORIZACÍ

Neaktivní nabídka

33000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Vystudoval jste minimálně SŠ stavebního zaměření? Máte praxi v oboru dopravních staveb? Vlastníte autorizaci se zaměřením na mosty případně dopravní stavby? Jste organizačně schopná, spolehlivá osobnost a chcete svou další kariéru spojit s významnou stavební společností? Zašlete nám Váš životopis! Česká stavební společnost, působící v okrese Pardubice, hledá do svých řad kandidáta na pozici STAVBYVEDOUCÍ S AUTORIZACÍ.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za ekonomické a technické řízení stavby
  • Zodpovědnost za dodržení stavebních plánů
  • Organizace a kontrola stavby
  • V rámci stavby odpovědnost za dodržování BOZP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • Zkušenosti s oblastí dopravních staveb
  • Autorizaci – mosty, případně dopravní stavby
  • Organizační schopnosti a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Auto i k soukromému užití
  • Notebook a mobilní telefon
  • Možnost ubytování – vhodné k relokaci

  • Místo výkonu práce je v okrese Pardubice