TECHNOLOG JUNIOR

Neaktivní nabídka

15000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Chcete práci v mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s programováním CNC strojů? Hledáte stabilního zaměstnavatele? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici: TECHNOLOG JUNIOR

Pracovní náplň

  • Technologická příprava podkladů pro výrobu
  • Vytváření technologických postupů
  • Optimalizace technologických procesů ve výrobě
  • Spolupráce s konstruktéry a výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost AJ vítána
  • Znalost programování CNC strojů podmínkou/JetCam výhodou
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Odborné zaškolení
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Pozice je vhodná i pro absolventy