KONSTRUKTÉR V OBLASTI PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE (55.000 – 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte technické vzdělání a praxi v oboru strojního průmyslu? Domluvíte se anglicky? Nabízíme Vám možnost stát se součástí různorodých projektů v globální společnosti s vysokým inovačním potenciálem v oblasti průmyslové automatizace a železniční dopravy.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Hledáte pozici konstruktéra? Výborná volba, můžete se podílet na vývoji skvělých produktů.

Pracovní náplň

  • práce s 3D modely a výkresové dokumentace
  • navrhování mechanických konstrukcí
  • podílení se na specifikacích testů a technické dokumentace
  • práce s moderními technologiemi na špičkově vybaveném pracovišti
  • spolupráce se zahraničními vývojovými centry

Co požadujeme?

  • zkušenosti z oblasti nárhu 2D nebo 3D konstrukcí
  • výhodou zkušenosti z oblasti plastů nebo hliníku
  • analytické a přesné myšlení
  • komunikativní znalost angličtiny
  • vzdělání v oboru strojírenství výhodou

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • libovolné využití benefitů – rozpočet minimálně 24.000 Kč
  • flexibilní pracovní dobu, možnost práce v home office
  • možnost expertního růstu v prostředí nejmodernějších technologií

  • lokalita: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.