PROJEKTANT V POZEMNÍM STAVITELSTVÍ

Neaktivní nabídka

24000 - 35000 Kč

Máte VŠ vzdělání v oboru konstrukce? Perfektně ovládáte AutoCad? Jste zodpovědný, komunikativní a máte dobré organizační schopnosti? Pokud ano, hledáme právě Vás na pozici: PROJEKTANT V POZEMNÍM STAVITELSTVÍ (24-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Projektování kontrukcí pozemních staveb
  • Vytváření statických posudků a návrhů
  • Vytváření technické výkresové dokumentace
  • Komunikace s dodavateli/klienty

Co požadujeme?

  • VŠ stavební, obor kontrukce
  • Velmi dobrou znalost AutoCadu, IDA
  • Aktivního řidiče s ŘP skupiny B
  • Samostatnost a organizační schopnosti
  • Praxi v oboru, která bude výhodou

Co nabízíme?

  • Práci v přátelském kolektivu
  • 25 dní dovolené
  • Služební mobil
  • Přispěvěk na stravování
  • Roční bonus dle výsledků firmy

  • Místo výkonu práce: Brno