MANAŽER SKLADU

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Hledáte-li pracovní uplatnění ve firmě, kde bohatě odmění Vaše zkušenosti s prací ve skladu a s vedením lidí a kde naplno využijete své organizační schopnosti, pak jste nyní již to pravé našli! Nadnárodní, stabilní a perspektivní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: MANAŽER SKLADU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za chod celého skladu
  • Personální vedení a motivace zaměstnanců
  • Přidělování úkolů a povinností napříč skladem za účelem plnění zadaných cílů
  • Inventarizace zboží a správa položek v interním systému

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxi v oblasti logistiky a zásobování
  • Skvělé komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost vést zaměstnance a motivovat je k lepším výsledkům

Co nabízíme?

  • Motivující fixní mzdové ohodnocení
  • Měsíční a roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Přátelský a veselý pracovní kolektiv

  • Místo výkonu práce: Novojíčínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!