VEDOUCÍ SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte zkušenosti s logistikou ve skladu a s řízením skladníků, nejlépe v automotive výrobní společnosti? Chcete se stát součástí silné a moderní společnosti, kde je spokojenost zaměstnanců na prvním místě? Tak nám neváhejte odpovědět! Nadnárodní výrobní společnost obsazuje pozici: VEDOUCÍ SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení kolektivu zaměstnanců (5 skladníků)
  • Kompletní zajištění skladového hospodářství
  • Řízení příjmu a expedice zboží a jeho umístění ve skladu
  • Spolupráce při inventurách

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Pracovní zkušenost s koordinací operací ve skladu a vedením lidí
  • Silné organizační schopnosti a přirozenou autoritu
  • Zodpovědnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Možnost profesního a odborného růstu
  • Možnost vést super tým kolegů

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!