SPECIALISTA PLC - SENIOR

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Máte zkušenost s programováním PLC? Máte pocit, že máte na víc? Chcete naplno využít svůj potenciál? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám svůj životopis! Významný evropský výrobce elektotechnických součástek hledá novou posilu do týmu! SPECIALISTA PLC - SENIOR (40-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Programování PLC
  • Kolektivní i samostatná práce na jednotlivých projektech
  • Čtení technické dokumenace
  • Oživování a uvádění řídících systémů do provozu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti s PLC - výhodou
  • Znalost technické dokumentace
  • Znalost angličtiny/němčiny na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Jazykové kurzy
  • Práce v malém kolektivu
  • Čisté pracovní prostředí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.