VEDOUCÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se realizovat v oblasti účetnictví? Máte pocit, že chcete své znalosti dále předávat? Máte zkušenost s vedením lidí? Pracoval/a jste již jako samostatný/á mzdový/á účetní? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost působící v textilním průmyslu hledá kandidáta/ku na pozici: VEDOUCÍ MZDOVÉ ÚČTÁRNY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování mezd a personální agendy
  • činnosti týkající se daně z příjmu ze závislé činnosti
  • roční zúčtování daně z příjmu
  • komunikace s příslušnými úřady
  • Související činnosti (hlášení, evidenční listy důchodového pojištění)
  • vedení podřízených
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ideálně ekonomického zaměření
  • praxi na pozici samostatný/á účetní alespoň 5 let
  • zkušenost s vedením lidí
  • pokročilou znalost anglického jazyka - nutností
  • znalost MS Excel - (kontingenční tabulky)
  • znalost mzdových předpisů a legislativy
  • spolehlivého a samostatného člověka

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • roční bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování
  • odměnu za pracovní výročí
  • místo výkonu práce: Brno