PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ VE STAVEBNICTVÍ S AJ

Neaktivní nabídka

65000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s projektovým nákupem v oblasti nemovitostí a chcete se stát součástí týmu úspěšné mezinárodní společnosti? Jste komunikativní, samostatní a nebojíte se řešit konfliktní situace? Domluvíte se bez problémů anglicky? Úspěšná nadnárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ VE STAVEBNICTVÍ S AJ (65-85.000 Kč)

Pracovní náplň

  • odpovědnost za projektový nákup v technické oblasti nebo stavebnictví
  • provádění výběrových řízení na dodavatele na národní/mezinárodní úrovni
  • vytváření nákupních strategií a optimalizace nákupních procesů v daném projektu
  • komunikace s dodavateli, udržování dlouhodobých vztahů
  • účast na služebních cestách
  • controlling, reporting, rizikový management

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • praxi na obdobné pozici v oblasti projektového nákupu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • pokročilá znalost MS Excel
  • alespoň základní znalost obchodního práva
  • německý jazyk výhodou
  • samostatnost, komunikativnost a analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • zodpovědnou a rozmanitou práci s možností seberealizace
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • občasná práce z domova
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • zvýhodněné stravování
  • další zaměstnanecké benefity
  • místo výkonu: Praha
  • možnost nástupu: IHNED