TECHNIK PRO LABORATORNÍ TECHNIKU

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Orientujete se v problematice in vitro diagnostiky a jste technicky zaměření? Rádi na sobě pracujete a učíte se nové věci? Hledáte novou pracovní výzvu, která Vám nabídne dostatečný prostor pro Váš profesní růst? V tom případě se nám ozvěte, máme pro Vás jedinečnou pracovní příležitost! Významná společnost působící v oblasti výroby a distribuce diagnostických přístrojů hledá novou posilu do svého týmu na pozici: TECHNIK PRO LABORATORNÍ TECHNIKU (OD 25 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zkoušení diagnostických přístrojů a jejich programování
  • provádění validací a kontrola správného fungování přístrojů
  • instalace přístroje u zákazníka a zaučení zákazníky
  • poskytování zákaznického servisu
  • úzká spolupráce se zkušeným technikem

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání se zaměřením na biotechnologie/chemii/biologii
  • orientaci v oblasti in vitro diagnostiky PODMÍNKOU
  • zkušenosti z obdobné pozice VELKOU VÝHODOU
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • komunikativnost, loajalitu, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • zajímavou a rozmanitou práci
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • další vzdělávání a odborný růst
  • služební notebook a telefon
  • místo pracoviště: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.