HR ASSISTANT

Neaktivní nabídka

30000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Hledáte možnost, jak rozšířit svoji praxi v oblasti personalistiky? Pro významnou společnost hledáme posilu týmu a pravou ruku na personální oddělení. HR ASSISTANT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Organizaci a administrativní zajištění výběrových řízení
  • Správa personální agendy
  • Úzká spolupráce s kolegy personálního úseku a dalších úseků společnosti

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost Anglického jazyka
  • Zkušenosti z personalistky min 2 roky
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní firmě na hlavní pracovní poměr
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy ke mzdě
  • Osobnostní růst
  • Firemní společenské akce
  • Místo výkonu práce: Okres Šumperk