TEST ANALYST KONTRAKTOR (až 100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

Zabývate se automatizovaným testováním SW v JMeter nebo Selenium? SQL a Oracle pro Vás není žádným rébusem? A chtěl/a byste se podílet na rozvoji systémů, které usnadňují práci milionům lidí? Tak neváhejte a pošlete mi svůj životopis! TEST ANALYST KONTRAKTOR (až 100.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace v rámci týmu s vývojáři a architekty, porozuměli potřebám zákazníků, prioritám.
  • Analýzu potřeb zákazníka, user stories a chyb z pohledu QA.
  • Příprava statických zkoušek.
  • Vytvoření různých úrovní testovacího designu.
  • Vedení týmu testerů.
  • Dohled nad testovacími případy v týmu.
  • Převod manuálních testů do automatizovaných.
  • Přímé provádění testování.
  • Vyhodnocování a prezentování výsledků na týmových poradách.

Co požadujeme?

  • Dobrou znalost testování - statické vs. dynamické, funkční vs. nefunkční, manuální vs. automatické.
  • Zkušenosti agilním testováním
  • Zkušenosti s automatizací testů a nástroji JMeter nebo Selenium.
  • Vynikající znalost SDLC - Waterfall vs. Agile, DevOps atd.
  • Schopnost čtení jazyka SQL/Oracle.
  • Znalost softwaru pro správu testů VSTS nebo Jira.
  • Zkušenosti s testováním API včetně nástrojů jako Postman, Fiddler nebo Swagger.
  • Porozumění HTTP, XML, JSON, CSS.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Co nabízíme?

  • Pět týdnů dovolené, čtyři sick days.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Plně hrazené obědy.
  • Firemní produkty zdarma.
  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro členy Vaší rodiny.
  • Práci s nejaktuálnějšími technologiemi.
  • Místo výkonu práce: Olomouc nebo Brno.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.