OBSLUHA CNC SOSUTRUHU

Neaktivní nabídka

23000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Kutná Hora

Chcete se naučit něco nového? Hledáte práci ve výrobní firmě, ale nemáte praxi ani technické vzdělání? Jste pečlivý, manuálně zručný a nechybí Vám selský rozum? Nevadí Vám práce na směny? Napište a my Vás seznámíme s nabídkou, která se neodmítá. Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v okrese Kutná Hora, hledá posily na pozici: OBSLUHA CNC SOUSTRUHU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC stroje – drobné korekce programu
  • Měření obrobených dílů pomocí měřidel
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Zabalení obrobených dílů

Co požadujeme?

  • Min. výuční list
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Technické myšlení, samostatnost, pečlivost
  • Zodpovědnost a ochotu naučit se něco nového a dále se rozvíjet

Co nabízíme?

  • Možnost nastoupit okamžitě
  • Týden dovolené navíc
  • Příplatky za směnnost
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: okres Kutná Hora

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.