PRODUCTION SUPERVISOR

Neaktivní nabídka

od 55000 Kč

Máte praxi s vedením lidí ve výrobě a hovoříte anglicky? Jednoduše, máte srdce "výrobáka"? Pak neváhejte a ucházejte se o pozici PRODUCTION SUPERVISOR! Mezinárodní společnost působící v oblasti sériové kovovýroby hledá manažera na pozici: PRODUCTION SUPERVISOR (od 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění provozu oddělení výroby
  • operativní řešení problémů ve výrobě
  • zodpovědnost za plánování výroby
  • motivace, rozvoj a hodnocení podřízených pracovníků
  • tvorba reportů a analýz

Co požadujeme?

  • technické vzdělání
  • praxi na obdobné pozici ve strojírenství
  • alespoň středně pokročilou znalost angličtiny
  • zkušenosti s vedením pracovníků
  • aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • služební automobil, notebook, mobil
  • dny dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na stravování

  • místo výkonu práce: Vysočina (východ)