VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

Máte zkušenosti s vedením lidí a jste člověk, který se cítí v oblasti kvality jako kovaný? Hovoříte anglickým jazykem a toužíte po profesní změně? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost zabývající se sériovou výrobou hledá nového manažera na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení pracovníků a chod oddělení
  • zajištění správného fungování systému kvality
  • zodpovědnost za audity, reklamace a akční plány
  • práce s normami ISO 9001 a IATF 16949
  • tvorba analýz a reportů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického směru
  • praxi v oblasti kvality ve výrobní společnosti
  • alespoň středně pokročilou znalost AJ
  • zkušenosti s vedením/koordinací týmu
  • zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • zodpovědnou a dobře ohodnocenou práci
  • služební automobil, notebook, mobil
  • dny dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na stravování

  • místo výkonu práce: hranice Jihomoravského kraje a Vysočiny