PRACOVNÍK S BRUSKOU

Neaktivní nabídka

16000 - 19000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Nevadí Vám pracovat na směny? Orientujete se v technické dokumentaci a jste manuálně zruční? Hledáte práci, ze které budete odcházet s čistou hlavou? Pošlete nám Váš životopis! Nabízíme Vám práci v přátelském kolektivu pro mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v Královéhradeckém kraji, na pozici: Pracovník s bruskou

Pracovní náplň

  • broušení nerezového materiálu
  • spolupráce s vedoucím
  • dodržování pořádku, BOZP a PO
  • práce s bruskou

Co požadujeme?

  • min. základní vzdělání s praxí nebo SOU s technickým nebo strojírenským zaměřením
  • znalost výkresové dokumentace
  • odpovědnost za svoji odvedenou práci
  • manuální zručnost

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr
  • dvousměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.