PLÁNOVAČ - LOGISTIK

Do oddělení logistiky hledáme posilu na pozici PLÁNOVAČ - LOGISTIK.

Pracovní náplň

  • příjem a zpracování dat pro plánování, zejména prodejních předpokladů a stavu skladu
  • sběr a archivace informací o výrobních plánech a prodejích pro porovnání vývoje plánů a prodejů
  • evidence porovnávání plánů a prodejních dat v časové posloupnosti

Co požadujeme?

  • min. SŠ
  • orientaci v oblasti plánování výroby a výrobní technologie
  • velmi dobrou znalost MS Office (Excel)
  • alespoň základní znalost AJ
  • praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky podmínkou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. + 14. plat
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • společenské akce
  • vzdělávací program
  • pracoviště - okr. Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.