JUNIOR NA PŘIJATÉ PLATBY s RO Praha

Neaktivní nabídka

26000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Je pro Vás výzva pracovat v nadnárodní společnosti? Hovoříte plynule anglickým jazykem a máte základy rumunštiny? Máte alespoň základní zkušenosti s účetnictvím a kladný vztah k práci s fakturami, objednávkami a platbami? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní dynamicky se rozvíjející společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: JUNIOR NA PŘIJATÉ PLATBY s RO Praha (26-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky ohledně objednávek, plateb a faktur (telefonická a e-mailová)
  • Zpracování faktur a příchozích plateb
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Podílení se na účetních kontrolách
  • Podávání pravidelných hlášeních

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Pokročilá úroveň MS Excel, znalost SAP výhodou
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka (využití na denní bázi)
  • Rumunský jazyk výhodou
  • Časová flexibilita, orientace na zákazníka, odpovědnost

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní rostoucí společnosti
  • 5 týdnů dovolené a další dny volna navíc
  • Stravovací poukázky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný home office
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.