SENIOR LOW LEVEL C/C++ DEVELOPER (50 – 70 000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Chcete být u zrodu zbrusu nového projektu v oblasti průmyslové automatizace? Rádi byste se postavili novým výzvám v oblasti embedded programování a využívali nejnovější technologie ve svém oboru? Pak nám svůj životopis zašlete ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podíl na vzniku zcela nové řídící jednotky
  • Vývoj a implementace zdrojového kódu v jazyce C/C++
  • Participace na vývoji Windows driverů
  • Mentoring juniorních kolegů
  • Kooperace se zahraničními týmy z Německa zahrnující občasné cestování (3 – 4 týdny ročně)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického či technického směru
  • Znalost programovacího jazyka C nebo C++
  • Alespoň částečnou zkušenost s embedded vývojem (výhodou)
  • Komunikativní znalost angličtiny (němčina velkou výhodou)

Co nabízíme?

  • Příležitost podílet se na nově vznikajícím projektu
  • Možnost stát se akcionářem společnosti
  • Motivační nástupní bonus a relokační balíček
  • Propracovaný systém interního a externího školení
  • 5 týdnů dovolené a možnost až 8 dní volna navíc

  • Místo výkonu zaměstnání: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.