STROJNÍK/MECHANIK

25000 - 30000 Kč

Potřebujete práci v blízké dojezdnosti od Brna, popřípadě Brno - jih? Orientujete se v technické dokumentaci a máte dobré logické myšlení? Hledáte práci, ze které budete odcházet s čistou hlavou? Pošlete nám Váš životopis! Nabízíme Vám práci v přátelském kolektivu pro stabilní společnost, která sídlí nedaleko Brna - jih na pozici: STROJNÍK/MECHANIK (25 - 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • obsluha a optimalizace nastavení výrobních strojů
  • spolupráce s vedoucím
  • dodržování pořádku, BOZP a PO
  • sestavování částí zařízení

Co požadujeme?

  • SOU, SOŠ strojního nebo technického zaměření
  • znalost základních měřidel
  • základní znalost technické dokumentace
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat na tři směny - ranní/odpolední/noční

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr
  • pololetní odměny
  • příspěvek na stravování
  • pohodovou práci
  • 13. mzdu

  • místo výkonu práce: Brno - jih

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Ing. Adam Zavoral
HR Consultant

+420739025261
industry@acjobs.cz
Skype

Divize Engineering