MECHANIK STROJŮ

Neaktivní nabídka

26000 - 31000 Kč

Hledáte práci v okolí Brna? Orientujete se v technické dokumentaci a máte dobré logické myšlení? Hledáte práci, ze které budete odcházet s čistou hlavou? Tak nám zašlete Váš životopis! Nabízíme Vám práci v přátelském kolektivu pro stabilní společnost, která sídlí nedaleko Brna - jih, na pozici: MECHANIK STROJŮ (26 - 31.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha a optimalizace nastavení výrobních strojů
  • Sestavování částí zařízení
  • Údržba strojů a nástrojů
  • Dodržování pořádku, BOZP a PO
  • Spolupráce s nadřízenými

Co požadujeme?

  • SOU, SOŠ strojního nebo technického zaměření
  • Znalost základních měřidel
  • Základní znalost technické dokumentace
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat na tři směny - ranní/odpolední/noční

Co nabízíme?

  • Profesní růst
  • Pololetní odměny
  • Dovolenou nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvek na stravování
  • 13. mzdu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • Místo výkonu práce: Brno - jih