SPECIALISTA TVÁŘENÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 60000 Kč

Jste vysokoškolák a máte za sebou praxi v oboru lisování/tváření? Máte rád výzvy? Jste spolehlivý a samostatně se rozhodujete? Pokud Vám výše popsané není cizí, tak hledáme do úspěšné strojírenské firmy právě Vás na pozici: SPECIALISTA TVÁŘENÍ (35 - 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Podpora u technického závádění nových nástrojů do výroby
  • Zdokonalování výrobního procesu
  • Asistence u plánování výroby
  • Technologická příprava výroby
  • Implementace zákaznických vstupů
  • Kooperace s dodavateli

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření
  • Zkušenost s lisováním a tvářením
  • Používání programu CAD na velmi dobré úrovni
  • Přehled ve čtení výkresové dokumentace
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • ŘP. skupiny B
  • Samostatné rozhodování, spolehlilvost a logické myšlení

Co nabízíme?

  • Platové ohodnocení na základě zkušeností
  • Roční bonus
  • Týden dovolené navíc
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvěk na závodní stravování
  • Příspěvek na rekreaci, sport, zdraví a kulturu

  • Místo výkonu práce: Týn nad Vltavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.