Technical Product Owner

Neaktivní nabídka

70000 - 95000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete být součástí týmu, pracujícím na vývoji nové generace produktů, jež změní fungování kanceláří? Baví vás řešit komplexní problémy, které jednoduše „nevygůglíte"? Jste fanda nejnovějších technologií? Baví vás vzdělávat se v praxi? Pokud ano, tak mi zašlete CV ještě dnes!

Pracovní náplň

  • určování směru realizace projektu
  • zodpovědnost za technický design a plánování
  • řízení kvality
  • spolupráce nepříč vývojovými týmy
  • práce v mezinárodním týmu

Co požadujeme?

  • zkušenost na obdobné pozici product ownera
  • všeobecný IT přehled, porozumění SW vývoji
  • zkušenosti s agilním vývojem
  • kreativní myšlení, zaměření na detail
  • pokročilou znalost AJ

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu (9-15 pevné jádro)
  • vzdělávací kurzy dle vlastního výběru (AJ, NJ, japonština)
  • 25 dní dovolené + 2 sickdays
  • 100 Kč stravenky
  • káva, čaj na pracovišti
  • mobilní telefon + notebook

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.