ELEKTROMECHANIK

Neaktivní nabídka

27000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Jste elektromechanik nebo elektrikář? Hledáte stabilní zaměstnání u významné společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Hledáme právě Vás! ELEKTROMECHANIK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce dle platných norem a TP. Vedoucí práce dle ČSN-EN 50 110-1
  • Ovládání technických a technologických prostředků zkušebny ETS
  • Zkoušky a seřízení ETS do výkonu 1 MW, hlavních vypínačů, stykačů a stykačových
    rámů, tlumivek
  • Vystavování protokolů, práce s výpočetní technikou

Co požadujeme?

  • ÚSO nebo SO obor elektro
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Vyhlášku 50/1978 Sb.
  • zkušenost na pozici elektromechanik

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní firmě
  • náborový příspěvek po zkušební době
  • dovolená nad rámec zákona
  • příspěvek na stravování na pracovišti
  • příspěvek na důchodové pojištění 900 Kč
  • výhodné telefonní tarify i pro Vaše rodinné příslušníky
  • místo výkonu práce: okres Šumperk