BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s prodejem služby a chcete se realizovat na obchodní pozici? Hledáte nové výzvy a chcete pracovat pro stabilní společnost se silným postavením na trhu? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis. Významná nadnárodní společnost, leader v pronájmu textilu, přijme pro region Morava kolegu/kolegyni na pozici: BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER (35 - 50 000 kČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aktivní budování vztahů s klienty (region Morava)
  • odpovědnost za realizaci zakázek
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • prezentace produktů
  • tvorba strategie prodeje, plnění stanovených cílů
  • monitoring a analýza trhu

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • praxi na obchodní pozici (ideláně prodej služby)
  • znalost MS Office
  • pečlivost, proaktivní přístup, týmovost a komunikativnost
  • znalost německého jazyka výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci pro stabilní společnost na trhu
  • zajímavé finanční ohodnocení (fix+provize)
  • práci na home office
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • firemní telefon, notebook
  • místo výkonu práce: Morava