LÉKÁRNÍK/LÉKÁRNICE

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Jste absolventem vysoké školy v oboru Farmacie a chcete se dále profesně rozvíjet? Hledáte klidné prostředí soukromé lékárny a přátelský kolektiv? Ano? Jak je tedy možné, že o Vás ještě nevíme?

Pracovní náplň

  • konzultace s pacienty a lékaři
  • vstupní a výstupní kontrola léčiv
  • práce s lékárenským programem
  • kontrola zboží a následné zaevidování

Co požadujeme?

  • VŠ obor Farmacie
  • praxi v lékárně - výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • základní znalost programu FARMIS - výhodou

Co nabízíme?

  • bezproblémovou domluvu s kolektivem při tvorbě rozpisu směn
  • možnost ubytování
  • služební auto
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky

  • místo výkonu práce: okres Náchod