PROCESNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte chemické vzdělání a zkušenosti s technologickými procesy v chemické výrobě? Působili jste na pozici Procesní inženýr a nyní hledáte změnu? Jste týmoví hráči se zájmem a aktivním přístupem? V případě zájmu na nic nečekejte a ozvěte se nám, rádi Vám pozici přiblížíme! Stabilní a úspěšná společnost působící v chemickém průmyslu hledá posilu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR (OD 35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za chemicko-technologické procesy
  • příprava technické dokumentace
  • aktivní účast na investičních projektech
  • komunikace s dodavateli a posuzování nabídek
  • koordinace pracovníků v rámci investic

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání chemického směru
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti z technologických provozů v chemické výrobě PODMÍNKOU
  • praxi na obdobné pozici (je nutností, není vhodné pro absolventy)
  • aktivní přístup a schopnost týmové spolupráce

Co nabízíme?

  • stabilní práci v úspěšně prosperující společnosti
  • 5 týdnů dovolené, zvýhodněná rekreace pro zaměstnance
  • dotované stravování, příspěvek na PP
  • prostor pro další profesní růst, věrnostní bonus
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj