SPECIALISTA SERVISU

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte ten správný tah na bránu v obchodní činnosti a v oboru elektrotechniky jste jako ryba ve vodě? Vyznáte se v servisu PLC strojů a rádi využijete svou angličtinu? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis. Tuzemská výrobní společnost hledá nového člena do svých řad, na pozici: SPECIALISTA SERVISU

Pracovní náplň

  • Koordinace menšího týmu servisních techniků
  • Plnění obchodní činnosti v oblasti servisu
  • Školení obsluhy u strojů
  • Kontrola zásob
  • Vytváření nabídek klientům
  • Komunikace s odběrateli a dodavateli

Co požadujeme?

  • Elektrotechnické vzdělání
  • Praxi se servisem PLC strojů
  • Obchodního ducha, proklientský přístup
  • Znalost technické angličtiny
  • Řidičský průkaz sk.B

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdu dle pracovních výsledků
  • Školení v oboru elektrotechniky
  • Firemní vozidlo i k soukromým účelům
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Různorodou práci v prosperující společnosti

  • Místo výkonu práce: Český Těšín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.