SPECIALISTA FMEA

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti s metodou FMEA a rádi byste pracovali pro prestižního zaměstnavatele? Hovoříte anglickým jazykem na pokročilé úrovni? V tom případě nám rychle zašlete Váš životopis! Mezinárodní rozšiřující se společnost hledá pro svůj výrobní závod v lokalitě Telčsko systematického a samostatného kolegu na pozici: SPECIALISTA FMEA (30 – 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vytváření analýzy FMEA u projektů, které jsou ještě v design oddělení
  • Zodpovědnost za procesní FMEA, posouzení rizik a jejich obhájení při auditu
  • Dohled nad realizací FMEA postupů
  • Konzultace FMEA s výrobním úsekem
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Výhodou je zkušenost z automotive
  • Systematickou a procesně orientovanou osobnost

Co nabízíme?

  • Zajímavou a samostatnou práci v mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení dle dosavadní praxe
  • Flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování ve firemní kantýně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nástup ihned nebo dohodou